Az Endoblog receptjeihez híven itt van egy újabb egészséges, gyors, finom recept, amely endometriózis diéta- kompatibilis.
Petrezselyemsaláta kuszkusszal
Hozzávalók:
25 dkg kuszkusz, 7-8 apró, friss koktélparadicsom, 1 kisebb kígyóuborka, 1 csomag újhagyma, 1 csojmag petrezselyem, 5 ek bio vagy frissen facsart citromlé, 5 ek extra szűz olívaolaj, himalájai só, őrölt tarkabors
Elkészítés:
Forralj vizet, enyhén sózd meg, majd öntsd rá a kuszuszra úgy, hogy egy ujjnyira ellepje. Hagyd állni pár percet, addig fel tudod vágni a paradicsomot és az uborkát apró kockákra, a hagymát és a petrezselymet is aprítsd finomra. Végül a kuszkuszt és a zöldségeket gyengéden forgasd össze egy nagy salátástálban, add hozzá az előzőleg botmixerrel összeturmixolt olajat- citromlevet, sózd, borsozd, és a csorgasd a salátára. Azonnal fogyaszd!
Foglald rendszerbe az endometriózis diétádat, hogy ne macera legyen, hanem öröm! Az Igazi Endometriózis Diéta könyvek segítenek neked ebben.
Jó étvágyat!
Hagyj válaszolni