Ez nem (csak) a hormonális tablettáról szól.
Hanem arról az igézetről, amely alatt a nők éltek, amely elhitette velük, hogy a testük teher, az erejük veszélyforrás, a ciklusuk pedig probléma, amit meg kell oldani.
Azt mondták, a tabletta szabadságot ad. Hogy kontrollt ad a kezedbe.
De mi van, ha épp az ellenkezője az igaz?
Mi van, ha a tabletta csendben elvágta a kapcsolatodat a testeddel, az intuícióddal, a ősi, női tüzeddel?
Ez az élmény nem való annak, aki csak fals biztosságérzetet keresi. Ez azoknak szól, akik készen állnak felébredni.
Hogy emlékezzenek arra, amit a testük mindig is tudott.
Hogy visszaköveteljék az igazságot, amit a a „biztonság” és az „egyenúly” nevében elvettek tőlük.
Minél inkább remegést érzel a mellkasodban, miközben ezt olvasod, annál inkább itt a helyed.
Hatalmas bátorság kell ahhoz, hogy megkérdőjelezd a rendszert. Még több ahhoz, hogy szembenézz azzal, mennyire mélyen magadévá tetted.
Ha velünk tartasz, nemcsak tanulsz, hanem vezetsz, alakítasz, formálsz. Egy jobb jövőt magadnak, lánygyermekednek, és mindne nőtársadnak.
Azzá a nővé válsz, akitől a rendszer a legjobban fél:
Aki Tájékozott. Aki a testében élő. Felébredt. aki ezt büszkén vállalja, és nem kér bocsánatot ezért.
A kurzus, amit most összeraktam, ez a 4 hetes együttlét egy kiáltás a történelem méhéből.
A nőket azért némítják el, mert a nők veszélyesek.
Nem erőszakosak, nem kaotikusak. hanem konkrétan veszélyesek azokra a rendszerekre, amelyek engedelmességből, felejtésből és szégyenből élnek.
Mi azért vagyunk veszélyesek, mert emlékezünk.
Emlékszünk a Föld pulzusára a bordáink között.
Emlékszünk, hogy a Hold nem titok, hanem tükör, és vele mozdulunk.
Emlékszünk, hogy a szülés hatalom, nem kórkép.
Emlékszünk a falura, ahol a tudás szájból szájba járt, nem képernyőről képernyőre.
Ezért némítottak el minket.
Boszorkánynak neveztek.
Őrültnek nevettek.
Máglyán égettek el.
Instabilnak bélyegeztek a történelem soán, csak mert hangosak, élők és engedetlenek voltunk. Magyarőázatot akartunk, ha valamit nem értettünk, és változást, ha valamivel nem értettünk egyet.
Azt mondták, a méh az őrület forrása. Innen a méheltávolító műtét neve: hiszterektómia:
a női hisztéria sebészi „megoldása.”
Anyákat kötöttek bölcsőkhöz és bűntudathoz, zártak négy fal közé hosszú évekre, mintha az anyai szeretet csak akkor számítana, ha önfeláldozó és mártírom. Azt tanították, hogy a dolgozó anya rideg, az ambiciózus, váagyakkal teli nő férfias, és hogy a dühünk tünet.
De az igazság ez:
Amit akkor féltek, ma is igaz.
Az a nő, aki beszél, az emlékezik.
Ez nem csak egy kurzus. Ez az elhallgattatásunk ördögűzése. Annak a nőnek szól, aki nem hajlandó tovább elfojtani a saját varázsát.
Annak, akinek az igazsága hangosabb, mint a csendre kondicionálása.
Kuss a neved?
Nem.
Mostantól a neved:
Hang.
Tűz.
Teremtés.
Ha a tudás után is úgy érzed, esetedben a hormonszedés a legjobb átmeneti megoldás, senki nem fog elítélni. Sőt. Megtanítalak arra is, hogyan csináld jól, hogyan minimalizáld a kockázatokat. Bízunk a bölcsességedben. Mert az ősi, szakrális női kör ilyen, nem kipletykál, nem b@sztat, nem bánt. Nem nehezíti, hanem megkönnyíti az életed. Ezért vagyok itt. Ezt is adja neked ez a 3 hetes program.
Legyél bátor, fogom a remegő kezed, veled vagyok. Írj most, még éppen időben vagy a jelentkezéshez: contact@endoblog.hu
A nagy sikerű Hormonális fogamzásgátlók valós hatásairól szóló kurzusom, külön fejezettel a fogamzásgátlók endometriózisban való kezeléséről hamrosan újra indul, ráadásul upgradelt, frissült extra tartalommal.
Szeretettel várlak!

Hagyj válaszolni